Sastāvdaļas

Ir tik daudz vērtību Altasil piedāvā kā labāko vīriešu uzlabošanu tableti vai papildināt uzlabotu seksuālo sniegumu un prostatīts. Tāpēc, pieņemsim to apskatīt dažas tās unikālo sastāvu vīriešu veselību:

Field Pennycress ir zinātniski pazīstams kā Thlaspi arvense, ar tā aktīvo sastāvdaļu Glikozīds Sinigrin. Lauks pennycress ir dabisks c vitamīna avots. Glikodis Sinigrin īpašums padara to par labāko izvēli, lai ārstētu prostatītu, uzlabotu libido, vīrišķo potenci, kā arī anti-iekaisumu.

Saldāvīķeirpazīstamakā Hedysarum .R. un satur bagātas īpašības, piemēram, flavonoīdus, Saponins, un Mangifertin. Saldā vīķe ir dabīgs C vitamīna, aminoskābes un mikroelementu (Se) izcelsmes augs.

Šīs aktīvās sastāvdaļas palīdz uzlabot centrālo nervu sistēmu, kā arīvar lietot kā pretvīrusu zāles. Saldā vīķe ir viens no labākajiem dabas afrodiziaks combos, lai uzlabotu seksuālo sniegumu.

Ja jums rodas doma, kā pārtraukt priekšlaicīgu ejakulāciju, saldā vīķe var palīdzēt uzlabot seksuālo aktivitāti un palīdzēs jums atgūt ātrāk pēc katras seksuālās darbības. Saldā vīķe arī palīdz nodrošināt labāku asinsriti uroģenitālās sistēmāun rada normālu urinēšanu. Tasvar arī samazināt prostatas traucējumus.

Umbellate Wintergreen ir arī zinātniski pazīstams kā Chimaphila umbellata.Tas satur tādas dabīgas sastāvdaļas kā sitosterīns un homoarbutīns. Šīs sastāvdaļas var kalpot kā dabas diurētiķis, ūdens tabletes, kas ir efektīvs, lai ārstētu augstu asinsspiedienu. Tai ir pretiekaisuma darbība, ārstē urīnceļu infekcijas un prostatītu.

Zelta sakne ir pazīstama arī kā Rhodiola augs. Tāsaktīvās sastāvdaļas, piemēram, siekalu, hiperīnu, un sitosterīnu. Šīs unikālās īpašības var palīdzēt jums pārvarēt nogurumu, erektilās disfunkcijas ārstēšanu, kā arī aizsargāt jūsu sirds un asinsvadu veselību.

Zelta sakne ir arī lielisks antidepresants; Tas stimulē sekretoros orgānus, kas ir atbildīgi par jūsu seksuālo veselību un palielinātu vitalitāti.

Rhaponticum kartamīdi satur Ecdysten un Inulīn. Vēl viena aktīvā viela ir prebiotiskais Inulins, kas kalpo kā antioksidants, lai palielinātu jūsu imunitāti. Viela arī palīdz veidot veselīgākus kaulu audus.

Ecdysten aktīvā viela ir lieliska sastāvdaļa ar steroīdu sastāvdaļām, kas nepieciešamas, lai uzlabotu biosintēzes olbaltumvielu, kas ir nepieciešama.

Viens no Bergenia aktīvajiem līdzekļiem ir Arbutin, kas ir spēcīgs pretiekaisuma īpašību avots.Tas satur arī antiseptiskus līdzekļus, kas var palīdzēt normalizēt urinēšanu un palēnināt izaugsmi pro-iekaisuma mikroorganismuizaugsmi, kas atrodas prostatas dziedzeros.tu.

Pat ja briežu ragi satur līdz pat 18 aminoskābēm no kopējā 22, kas pieejamas barības vielās. Antlers no Altaja briežu arī nodrošina pietiekamu daudzumu cinka un vairāk mikroelementus, kas vajadzīgi, lai pilnībā veiktuvīriešu seksuālo hormonu sintēzi. Šī aktīvā sastāvdaļa var palīdzēt saglabāt vīriešu testosterona līmeni.

Antlers No Altai var palīdzēt saglabāt prostatas dziedzera imūnitāti pret infekcijas slimībām, kā arī uzlabot seminal šķidruma ražošanu vai aktivitāti.Tas var arī palīdzēt veidot imūnsistēmu, ir tonizējoša iedarbība, kā arī var palīdzēt uzlabot seksuālo sniegumu.

Tāpēc, Antlers no Altaja briežu kalpo kā aphrodisiac, kas palīdz uzlabot vīrišķo potenci, kā arī tās norādes izmantošanai par dabas enerģijas dzēriens.

3+ IEPAKOJUMS – PĒC 20€/KATRAM