Instrukcija

Altasil ir inovatīvs produkts vīriešiem, kuri satur ārstnieciskos augus, kas veicina seksuālās funkcijas uzlabošanos. Altasil augu komponenti palīdz uzlabot seksuālo aktivitāti un spēku, atjaunojot reproduktīvo sistēmu. Altasil rekomendē, lai novērstu prostatas dziedzera saslimšanu vīriešiem. Altasil aktīvās vielas tiek izmantotas hronisku uroģenitālās sistēmas slimību kompleksā ārstēšanā vīriešiem, piemēram, prostatīts, uretrīts, prostatas dziedzera adenoma. Altasila sastāva pamatā ir retu altaja augu un reinderes ragu ekstraktu sastāvs.

Visi Altasil komponenti tiek audzēti un novākti ekoloģiski tīros reģionos un tiek izmantoti tradicionālajā un tautas medicīnā gadsimtiem ilgi, lai atjaunotu vīriešu seksuālo spēku.

Altasil ražošanā tiek izmantotas ražošanas tehnoloģijas, ieskaitot nanogranulēšanu un kapsulu bagātinšanu ar augu ekstraktiem. Šī metode ļauj saglabāt un uzlabot visas augu ekstraktu ārtsnieciskās īpašības. Altasil kompenentu proporcijas tiek aprēķinātas tā, lai aktīvās sastāvdaļas pastiprina viena ortra darbību.

Sastāvs:

Altasil ir efektīvs preparāts, kas strādā un tās komponenti palīdz lielākajai daļai vīriešu atgūt savu fizisko un seksuālo enerģiju, pārliecību par saviem spēkiem un atrisināt citas vīriešu veselības problēmas droši un bez blakusparādībām. Tas jums palīdzēs.

Thlaspi arvense

Galvenā aktīvā viela ir glikodions Sinigrins. Tas paaugstina libido, vīriešu potenci un veic pretiekaisuma darbību. Šis augs tiek izmantots prostatīta ārstēšanai un ir dabīgā C vitamīna avots.

Hedysarum negleticum

Aktīvās sastāvdaļas ir Saponīni, flavonoīdi, Mangifertin. Šīs vielas stimulē centrālo nervu sistēmu un palielina fizisko izturību. Šī auga ekstraktam ir arī pretvīrusu darbība un ir dabīgs aminoskābju, mikroelementu (selēns) un C vitamīna avots. Sarkanā sakne tradicionāli tiek izmantota, lai palielinātu seksuālo aktivitāti vīriešiem un sekmētu ātrāku atkopšanos starp dzimumaktiem, samazinātu sekrētu par prostatas dziedzeri un uzlabotu asinsriti vīriešu uroģenitālās sistēmā, paaugstina potenci un normalizē urīnizvadi.

Chimaphila umbellata

Aktīvās vielas ekdistens un inulins. Prebiotiks Inulīns ir pazīstams ar savām antioksidanta īpašībām un veicina imunitātes uzlabošanos un kaulu audu nostiprināšanu. Ekdistens - ir dabisks steroīdu struktūras savienojums, kas veicina olbaltumvielu biosintēzes pastiprināšanu organismā.

Bergenia crassifolia

Aktīvā viela ir Arbutins. Arbutīnam ir izteikta pretiekaisuma, antiseptiska iedarbība un tas normalizē urīnizvadīšanu un kavē lielāko daļu mikroorganismu augšanu, kas atbalsta iekaisumu prostatas dziedzeros.

Cervus elaphus

Altaja brieža (maral) ragi ir 18 aminoskābju avots no 22 dabā esošajiem. Turklāt tas ir dabīgs cinka un citu mikroelementu avots vīriešiem. Cinks un mikroelementi ir nepieciešami vīriešu dzimumhormonu pilnīgai sintēzei un uztur dabisko testosterona līmeni vīrieša ķermenī. Tie nodrošina prostatas dziedzera vietējo imunitāti, palīdz atbrīvoties no infekcijām un uzlabo sēklas šķidruma kvalitāti. Aktīvajām vielām ir hipotensīva, tonizējoša iedarbība, tās stimulē imūnsistēmu un arī uzlabo seksuālās spējas.

Tādēļ Altaja briežu (maral) briežragi jau sen tiek uzskatīti par dabisku enerģijas dzērienu un spēcīgu afrodiziaku, lai uzlabotu potenci. Informācija pacientiem: paņemiet vienu kapsulu 2 reizes dienā ēdienreizes laikā, uzņemšanas ilgums ir no 1 līdz 6 mēnešiem. Ja nepieciešams, kursu var atkārtot. Pēc pieprasījuma to var lietot 2 kapsulas 2 stundas pirms paredzētā dzimumakta. Pirms uzklāšanas ieteicams konsultēties ar ārstu.

Kontindikācijas

Gadījumi, kad Altasil bioloģiski aktīvās piedevas komponenti ir individuāli nepanesami, grūtniecība.

3+ IEPAKOJUMS – PĒC 20€/KATRAM