Efektīvs un dabisks
produkts

Izgatavots no videi draudzīgām sastāvdaļām

Altasila vēsture

Ideja radīt organisku un tīru augu produktu vīriešu veselībai radās 2008. gadā. Tomēr Altaja Sil bija vajadzīgi 9 gadi, lai sasniegtu pircēju. Kāpēc tas aizņēma tik ilgu laiku? Starptautiskos izmēģinājumos bija nepieciešami gandrīz 10 gadi, lai izvēlētos augu aktīvās sastāvdaļas un atrastu tikai pareizās saderīgās sastāvdaļas. Zāļu zinātnieki, kas strādā ar urologiem, ir sadarbojušies, lai izstrādātu unikālu vīriešu veselības formulu, ko tagad sauc par Altasil.

Visi augi tiek savākti Gorny Altaja, ekoloģiski tīrā un nepiesārņotā vietā. Altasil sastāvs ir unikāls ar to, ka augi uzlabo viens otra darbību. Papildus dabīgajiem augiem tiek pievienots Altaja ziemeļu panteras ekstrakts, jo ir zināms, ka tam ir tonizējoša, gonadotropiska, imūnstimulējoša un tonizējoša iedarbība, un kopš seniem laikiem to izmanto vīriešu seksuālā spēka uzlabošanai.

Altasil ražošana ir pakļauta ārkārtīgi stingriem sastāvdaļu savākšanas, uzglabāšanas, sagatavošanas ražošanai un turpmāka ražošanas cikla ierobežojumiem. Altasil tiek ražots ES stingrā tehnoloģiskā kontrolē un saskaņā ar LRP standartiem.

Visas sastāvdaļas tiek savāktas Altaja kalnos, ekoloģiski tīros un nepiesārņotos apgabalos. Altasil sastāvs ir unikāls, jo augi pastiprina viens otra iedarbību.

Apstiprināts:

was eau
altasil istorija

3+ IEPAKOJUMS – PĒC 20€/KATRAM